toggle

Мережа

Найбільше покриття в Києві та області

Без перебільшень. Власні канали зв'язку дозволяють забезпечити найкращу якість та пропускну здатність.

БІЛЬШЕ 3000 КМ ВЛАСНОГО ОПТОВОЛОКНА ПО М. КИЇВ ТА ОБЛАСТІ

Вже 25 років ми саморучно будуємо оптоволоконну мережу Інтернет у Києві. З кожним роком ми збільшуємо покриття та поркащуємо якість мережи за допомогою новітніх технологій.

Лінії зв'язку ВОЛЗ на мостах Києва. Маємо власні траси на київських мостах, щоб забезпечити безперервний зв'язок щомиті. І нам це вдається.

НАЙЕФЕКТИВНІШІ СИСТЕМИ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ

Використовуємо тільки безпечні, надійні та стабільні технології в нашій роботі.

 • SDH

  Універсальна та гнучка система передачі даних. Стандарт для передачі трафіку високошвидкісними оптичними мережами зв'язку. Синхронізація за часом між пристроями відправника та одержувача.

 • MPLS

  Незалежний від будь-яких протоколів механізм передачі даних. Масштабується, використовується для створення IP-мереж та для передачі трафіку ETHERNET. Здійснює передачу даних між вузлами мережі з використанням міток.

 • ETHERNET

  Найпоширеніший протокол передачі даних, стандарт локальних мереж. Здійснюємо прямі підключення оптоволоконним кабелем від магістральної мережі до технічного обладнання клієнта.

МІЖНАРОДНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Ми постійно розширюємо наші партнерські зв'язки з міжнародними телеком-провайдерами. Це нам дозволяє забезпечити з’єднання трафіку наших клієнтів з країнами ЄС.

НАШІ МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ

 • Fiberax

  Британський телеком-оператор. Спеціалізується на хмарних сервісах, побудові мереж, роботи з центрами обробки даних. Потужний гравець європейського ринку, що має власні канали зв'язку в ЄС.

 • Orange

  Французька телекомунікаційна компанія, яка є одним з провідних операторів на світовому ринку. Компанія представлена у понад 20 країнах та надає послуги як для бізнесу, так і приватним користувачам.

 • BT Group

  Британський телеком-холдинг. Працює приблизно в 180 країнах і є найбільшим постачальником послуг фіксованого, широкосмугового та мобільного зв’язку у Великій Британії. Також надає телекомунікаційні послуги корпоративним і державним клієнтам.

Потрібно втілити в реальність ваш задум? Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам за номером (044) 247-40-10 або залиште свої контакти. Ми зв’яжемось з вами зручним для вас способом.

Політика конфіденційності