toggle

Global Cloud Connect

Вивести хмарну інфраструктуру на глобальний рівень

Global cloud connect — канал передачі даних, що дозволяє захищено транспортувати цифровий контент в будь-яких обсягах між хмарами Amazon, Microsoft Azure, SAP, Google, публічною або приватною хмарою на майданчику провайдера та локальної інфраструктури клієнта.

СВІТОВІ ЛІДЕРИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

GLOBAL CLOUD CONNECT надає можливість підключити вашу хмарну інфраструктуру до глобальних сервісів. ВОЛЗ співпрацює з головними гравцями ІТ-ринку та гарантує просте й швидке приєднання до міжнародних каналів.

Google

Хмарна платформа Google Cloud. Оптимальне рішення для бізнесу, що допоможе компанії швидше масштабуватися, зменшити ризики перевантаження мережі, забезпечити стабільний зв'язок для передачі даних.

Google постійно оновлює свої сервіси: покращує та пришвидшує їхню роботу. Google Cloud сумісний з усіма іншими сервісами компанії, що зробить вашу роботу комфортнішою. Платформа гнучка, проста для розуміння,пропонує всі необхідні інструменти для оптимізації бізнес-процесів та підвищення їхньої ефективності.

Дізнатися більше

Microsoft

Microsoft Azure — масштабна cloud-платформа для проведення хмарних обчислень та створення онлайн-застосунків. Сервіс здатний підвищити технологічну здатність ІТ-інфраструктури бізнеса, містить понад 200 продуктів для створення нових рішень для бізнесу.

Платформа надає комплексний захист інформації та передачі даних. Є можливість використовувати відкритий код і створювати застосунки зручним способом, швидко їх розгортати. Microsoft Azure використовують великі компанії, державні установи, стартапи.

Дізнатися більше

Oracle

Служба хмарних обчислень Oracle Cloud надає послуги сховища, підключення до глобальної мережі, роботи з центрами обробки даних Oracle Corporation. Платформа підтримує відкриті стандарти (HTML5, SQL, REST), більшість мов програмування та рішення з відкритим кодом.

Це інноваційне рішення, яке прискорить міграцію, підвищить рівень захисту даних, продуктивність додатків. Oracle Cloud пропонує комплексні сервіси, які будуть потрібні для розробки нових хмарних сервісів.

Дізнатися більше

Salesforce

Одна з перших компаній в світі, яка почала надавати послуги з імплементації  CRM-систем і розгортання хмарних середовищ. Часто використовується в електронній комерції. Дозволяє швидко масштабуватися, розробляти та впроваджувати нові сервіси. Один з найкращих інтерфейсів на ринку, простий у використанні.

Хмарні сервіси Salesforce у синергії з CRM-системою компанії — одне з кращих рішень для великих ритейлерів, то що дозволяє постійно розробляти та впроваджувати нові сервіси. Клієнтський досвід перетворюється на цілком зрозумілий та контрольований процес.

Дізнатися більше

IBM

IBM Cloud — це набір хмарних обчислювальних послуг для бізнесу, які пропонує компанія IBM. Містить інфраструктуру як послугу (IaaS), програмне забезпечення як послугу (SaaS) і платформу як послугу (PaaS), які пропонуються через публічні, приватні та гібридні хмари.

Хмарна платформа має оптимізовані для різних задач віртуальних машин профілі. А також блокове файлове сховище, яке можна використовувати як з віртуальними машинами, так і з серверами.

Дізнатися більше

AWS

Сервіс хмарних обчислень від Amazon. AWS надає обчислювальну потужність, сховища баз даних, доставку контенту та інші функціональні можливості для створення складних програм з високою гнучкістю, масштабованістю та надійністю

AWS має різні рішення для різних сфер бізнесу: реклами, фінансової галузі, ЗМІ та розваги, рітейл і навіть сфера створення комп'ютерних ігор. Це доводить її потужність та адаптивність під різні запити. Є можливість запуску інфраструктури у локальному середовищі для забезпечення стабільної гібридної роботи.

Дізнатися більше

SAP

Корпоративна хмарна платформа. Сервіс дає доступ до багатьох послуг, бізнес-інструментів, можливостей роботи з базами даних. Хмарні технології SAP дозволяють бізнесу використовувати машинне навчання для обробки великих масивів даних, створювати та розширювати свою інфраструктуру.

Data-центри SAP розташовані по всьому світу, а для хостингу використовуються сертифіковані data-центри рівня Tier-3 та Tier-4. Ці центри обробки даних не зупиняють свою роботу у разі відмов та помилок, що підвищує ступінь захищеності ваших даних та всіх бізнес-процесів.

Дізнатися більше

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНА ГЛОБАЛЬНА ХМАРА

З послугою Global Cloud Connect ви не залежатиме від публічного інтернет-з'єднання та відмовостійкість всей ІТ-системи вашего бізнесу значно зростає.

  • Менші витрати

    Знаходимо та видаляємо непотрібні файли, обробляємо дані на одному й тому ж або загальних ядрах із cash-пам’яттю, юзаємо GridFTP під час транспортування великої кількості дрібних файлів. Все це знижує витрати на передачу великих обсягів даних між блоками інфраструктури.

  • Масштабування

    Global Cloud Connect використовує кілька вузлів транспортування для оптимізації швидкості передачі даних і збільшення обчислювальної потужності. Це забезпечує миттєвий обмін даними між вашими серверами та можливість адаптувати систему, у залежності від поточного запиту.

  • Ефективність

    Контролюємо пропускну здатність та керуємо маршрутизацією, забезпечуючи оптимальні витрати трафіку в мережах ЦОД. Global Cloud Connect оптимізує процес передачі великих обсягів даних у віртуальному середовищі та дозволяє створювати гібридні хмарні додатки й масштабувати IT-інфраструктуру компанії.

МІЖНАРОДНІ ЗВ'ЯЗКИ

ВОЛЗ працює з міжнародними партнерами щоб забезпечити найспроміжніше з’єднання трафіку наших клієнтів з країнами Європи.

Ми побудували якісні прямі включення в інтернаціональні точки обміну трафіком. Постійно розширюємо вже наявні точки обміну трафіку, котрі проходять через Україну, Амстердам, Франкфурт, Варшаву.

Потрібно втілити в реальність ваш задум? Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам за номером (044) 247-40-10 або залиште свої контакти. Ми зв’яжемось з вами зручним для вас способом.

Політика конфіденційності