toggle

КОРПОРАТИВНИЙ ІНТЕРНЕТ

Відкриваємо онлайн для бізнесу вже понад 25 років

Вивчимо ваші бізнес-процеси запропонуємо кращий варіант приєднання до мережі для вашої компанії. ВОЛЗ має найбільше покриття в Києві, можливості підключення до міжнародних ЦОД та ресурс для побудови власної мережі з нуля.

СЕРВІС, ЯКИЙ ВИ ШУКАЛИ

Чому потрібно звернутися саме до ВОЛЗ для приєднання корпоративного інтернету

 • Високий рівень послуг

  Маєму досвідчену команду фахівців і круте обладнання в Україні та ЄС. У синергії це дає швидку реалізацію проєкту та безпечну передачу даних.

 • Власна інфраструктура

  ВОЛЗ має найбільше покриття в Києві, траси на мостах і можливість приєднання до міжнародних каналів.

 • Гарантія якості

  Ми цінуємо кожне партнерство та з більшістю клієнтів працюємо роками. Доводимо свою компетентність щодня.

Пряме під’єднання до мережі

ВОЛЗ створить фізичний безпосередній зв'язок між вашим бізнесом та світовими сервісами Amazon, Google, Microsoft, Apple тощо. Працюємо за принципом Physical Network Interconnection (PNI).

Підвищуємо швидкість передачі даних, знижуємо ймовірність затримок та налагоджуємо зв'язок через пряме приєднання до мережі завдяки фізичному приєднанню до обладнання сервісу.

Netflix

Глобальний медіасервіс, дистриб'ютор та виробник фільмів і телесеріалів. Компанія представлена у понад 190 країн світу, де поширюється та виробляється контент.

Google

Американська корпорація, що надає як безплатні інтернет-послуги з пошуку, зберігання інформації, перегляду фото й відео, так і платні сервіси для бізнесу: розгортання хмарної інфраструктури, програмне забезпечення тощо.

Amazon

Американський ритейл-гравець, а також постачальник AI-рішень, платформ хмарних обчислень, міжнародних перевезень. Сервіси Amazom дозволяють розвивати гнучку та надійну інфраструктуру.

Microsoft

Найбільший у світі виробник програмного забезпечення. Компанія надає послуги для розвитку ІТ-інфраструктури бізнесу, враховуючи хмарні сервіси, рішення для організації бізнесу тощо.

Megogo

Український медіасервіс для перегляду кіно, телебачення, прямих трансляцій. Сервіс співпрацює зі світовими лідерами з кіновиробництва, представлений у понад 5 країн світу.

Apple

Американська компанія, один з лідерів на світовому ринку. Спеціалізується на розробці та виробленні девайсів, побутової техніки, онлайн-сервісів, програмного забезпечення.

Meta

Одна з найбільших технологічних компаній світу. Холдинг володіє соціальними мережами Facebook та Instagram, а також надає можливість бізнесу розвиватися та продавати послуги на своїх платформах.

Telegram

Кросплатформовий Cloud-месенджер, що надає послуги з текстового, голосового та відеообміну. Сервіс має можливості запуску відеоконференцій, зберігання та передачі файлів.

Cloudflare

Глобальна хмарна платформа, що надає низку мережевих послуг компаніям будь-якого масштабу: захист від DDoS-атак, послуги брандмауера тощо. Сервіс працює у понад 100 країн світу.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Ще не вирішили де підключити Інтернет для своєї організації?

 • Корпоративна пошта

  Щоб залишатися на зв'язку зі співробітниками та укріпити довіру клієнтів до вашої компанії.

 • Статична IP-адреса

  За вами буде закріплена обрана IP-адреса, що розширює можливості роботи з різними пристроями та інформацією.

 • Хостинг

  Забезпечимо стабільну та безпечну роботу будь-якого інтернет-ресурсу за допомогою нашого хостингу.

 • Технічна підтримка

  Команда спеців ВОЛЗ завжди з вами на зв’язку. Ми доступні цілодобово та без вихідних, тому що робота бізнесу не може зупинятись.

Будуємо «останню милю»

ВОЛЗ з'єднує абонентську апаратуру з вузлами доступу провайдера. Ми побудували прямі канали з Франкфурта й мінімізувати кількість хопів, затримки RTD. Пропускна здатність міжнародних каналів становить 50 ГігаБіт.

ПЛЮСИ ЗАСТОСУВАННЯ ОПТОВОЛОКОННОГО КАБЕЛЮ

Виділяємо шість головних переваг застосування волоконно-оптичного кабелю в приєднанні до інтернету корпоративних клієнтів.

 • Більші можливості

  Має ширшу пропускну смугу, на відміну від інших способів передачі даних.

 • Надійність

  Дозволяє мінімізувати втрати при передачі сигналів. 

 • Якість сигналу

  Волоконно-оптичний кабель передає інтернет-сигнали вищої якості.

 • Гнучкість

  Використання даного типу кабелю дозволяє розширити межі передачі даних.

 • Комфорт у використанні

  Кабель не конфліктує з зовнішніми волоконно-оптичними кабелями.

Потрібно втілити в реальність ваш задум? Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам за номером (044) 247-40-10 або залиште свої контакти. Ми зв’яжемось з вами зручним для вас способом.

Політика конфіденційності