toggle

Захист від DDoS-атак

Надійний захист від DDoS-атак

Бізнес потребує захисту від атак різного рівня. ВОЛЗ реалізовує всі необхідні заходи для цього за допомогою рішень від сучасної американської системи Arbor.

ПРО DDoS АТАКИ

Кількість DDoS-атак на бізнес зростає з кожним роком. Це пов'язано зі зростанням рівня діджиталізації бізнесу та відносно низькою вартістю запуску атаки. Щорічно загальний обсяг DDoS-атак зростає на третину від попереднього року.

У зоні ризику абсолютно всі веб-ресурси: від засобів масової інформації до інтернет-магазинів. Це не залежить від обороту бізнесу чи ступеня популярності бренду. Збитки від однієї сесії атак, якщо бізнес не захистив свій трафік, може становити десятки тисяч доларів.

Тому важливо забезпечити своєму бізнесу надійний захист від DDoS-атак. Система для її забезпечення має бути гнучкою, точною та швидкою. ВОЛЗ знає, як це реалізувати.

ЯК МИ ЗАХИСТИМО ВАС

ВОЛЗ мінімізує ризики від DDoS-атак на ваш ресурс. Трафік буде під контролем 24/7, а атаки — відбиті.

 • Система Arbor Sightline™

  Точний детектор атаки на мережу. Виявляє атаки 3 й 4 рівнів моделі OSI (переважно це volumetric-атаки: атаки типу UDP Amplification) та за 3 секунди вмикає захист.

 • Threat Mitigation System

  За наявності атаки 3-7 рівнів OSI система Arbor Sightline перенаправлює трафік на підсистему очищення TMS. Це гарантує захист від атак вищого рівня з можливістю очищення трафіку.

 • Особистий кабінет Arbor Sightline™

  Доступ до детального аналізу трафіку, а також можливість конфігурувати та вмикати захисти BGP Blackhole та TMS. Детальні звіти про атаки будуть доступні в особистому кабінеті.

 • Налаштування й конфігурації

  Можливість налаштування груп та каналів для отримання сповіщень про події, а також розділити мережу на окремі ресурси та конфігурувати специфічний захист для ресурсів. Для всієї мережі та окремих об’єктів доступна детальна статистика та аналіз трафіку.

НАШІ ПАКЕТИ ПОСЛУГ ІЗ ЗАХИСТУ ВІД DDOS-АТАК

Ми пишаємося тим, що надаємо послуги високої якості і висококваліфікований сервіс для наших клієнтів.

FlowspecTMS
Налаштування та конфігураціїYesYes
Flow-захист на 3-4 рівняхYesYes
Доступ до особистого кабінету Arbor YesYes
Full-захист на 3-7 рівнях (моделі OSI) з використанням системи TMSYes

Потрібно втілити в реальність ваш задум? Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам за номером (044) 247-40-10 або залиште свої контакти. Ми зв’яжемось з вами зручним для вас способом.

Політика конфіденційності