toggle

Реєстрація доменів

Забезпечуємо реєстрацію доменів високої якості

ВОЛЗ пропонує своїм клієнтам послугу реєстрації та переносу доменів. З нами легко, зручно та надійной керувати доменами вашого бізнесу.

Тарифи

ДОМЕНГРН З ПДВ / РІК
.UA 2,400
.COM.UA, .NET.UA, .УКР480
.KIEV.UA480
.ORG.UA 408
.COM, .NET, .ORG762
.COMPANY540
.TODAY1,188
.GROUP1,230

ВИДИ РЕЄСТРАЦІЇ ДОМЕНІВ через волз

Ми пропонуємо широкий спектр послуг у сфері реєстрування та управління доменами.

 • 1. Реєстрація нового домену

  Цей спосіб призначений для реєстрації неіснуючих ще доменів. Якщо доменне ім'я існує, панель керування повідомить про це.

 • 2. Перенос існуючого домену

  Цей спосіб призначений для переносу існуючого домену з іншого NS на наш. Наші NS-и здатні підтримувати домени будь-якого вигляду.

 • 3. Зробити запис про домен

  Для виконання такої операції Вам необхідно написати письмо в службу технічної підтримки. Таким чином, для реєстрації домену необхідно написати запит на hostmaster@volz.ua або заповнити форму.

 • 4. Робота з піддоменами

  Для роботи з під доменами необхідно написати запит на hostmaster@volz.ua із зазначенням записів, які необхідно модифікувати.

ДОДАКТОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ


Скільки часу займає процес реєстрації?


Якщо всі вихідні данні вказані користувачем повністю та правильно, то ми зареєструємо домен для вас менш ніж за добу після надходження оплати. Ще десь біля доби після цього знадобиться для розповсюдження інформації про ваш новий домен по всім ДНС-ам мережі Інтернет.

Якщо Ви не впевнені в наслідках зроблених налаштувань, буде правильніше звернутися в службу технічної підтримки. В іншому випадку ви можете повністю порушити робото здатність ваших сайтів та пошти!

Операції з доменами

Що таке перенос домена (трансфер) і коли він здійснюється?

Перенос домену необхідний, коли Ви хочете перенести свій сайт або інші сервіси, пов'язані з доменом від одного реєстратора до іншого. При переносі сайту також необхідно змінити деякі інформаційні поля у записі про Ваш домен, сайт чи пошта, пов'язані з доменом працювали коректно.


Послідовність дій при реєстрації та переносі домена від іншого реєстратора:

1. Замовити послугу, шляхом заповнення веб-форми.
2. Оформити договірні відносини.
3. Оплатити послуги.

Для того щоб перенести домен до іншого реєстратора, напишіть нам листа для отримання подальшої інструкції на e-maіl hostmaster@volz.ua.


Якщо я сам реєстрував домен?

Якщо Ви самі займалися реєстрацією домена і зараз маєте повний доступ до керування доменним ім'ям у реєстратора, то Вам необхідно просто змінити у свого домену записи про ns-сервери на ns.ldc.net і ns2.ldc.net (у разі потреби вказівки іp-адрес ns-серверів увести 213.160.128.3 і 213.160.134.23 відповідно).


Як довго здійснюється процес переносу ?

Усі необхідні дії зазвичай здійснюються за 2-3 дня.


Як довго мій сайт буде недоступний при переносі домена?

У випадку, якщо не виникне непередбачених ускладнень з боку реєстратора або Вашого старого хостера, процес переносу домена здійснюється прозоро, тобто непомітно для відвідувачів, для яких Ваш сайт буде доступний безперервно.

Політика конфіденційності

Поняття "реєстрант" та "контактна особа" передбачає збір персональної інформації про замовника та передачу її в Реєстр домена вищого рівня. Дані, що ідентифікують замовника, являються відкритими та доступними, зокрема, через службу whois Реєстра. Конфіденційними даними являються відомості комерційного характеру, які стосуються вартості послуг, а також інформація для авторизації замовника.

З регламентом реєстрації доменних імен в публічних доменах другого рівня можна ознайомитись тут.


Якщо Ви не знайшли відповідь на запитання, що Вас цікавить

Ми готові відповісти на додаткові питання, телефонуй за тел. (044) 247-40-08 або надіслайте листа на адресу support@volz.ua.

Потрібно втілити в реальність ваш задум? Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам за номером (044) 247-40-10 або залиште свої контакти. Ми зв’яжемось з вами зручним для вас способом.

Політика конфіденційності