toggle

Нове ядро мережі L3

4 січня 2021

Раді повідомити нашим клієнтам та партнерам, що в листопаді-грудні 2020-го року, паралельно із модернізацією ядра мережі L2 та на базі цього ядра, наша компанія побудувала нове ядро L3 із швидкостями підключення між маршрутизаторами та до рівня доступу до 200 Гбіт/с.

В якості маршрутизаторів ядра вибрано маршрутизатори серії Juniper MX. Маршрутизатори підключено до кільця ERPS 200 Гбіт/с лінками, а також додатковими 100 Гбіт/с лінками їх з'єднано між собою.

На кожному маршрутизаторі ядра є аплінки на основні точки обміну трафіком, PNI на різні контент-мережі, а також по кілька аплінків на операторів рівнів L2–L1 tier.

Підключення рівня доступу до модернізованого ядра реалізовано таким чином, щоб гарантувати нашим клієнтам та партнерам безперебійність послуги у разі виходу з ладу будь-якого маршрутизатора ядра L3 чи комутатора ядра L2.

Безпосередньо до маршрутизаторів ядра підключено Arbor Sightline — високоінтелектуальну систему захисту від DDoS атак 3–7 рівнів.

Така модернізація зробила нашу мережу значно продуктивнішою, надійнішою й безпечнішою, що дасть нам змогу більш якісно надавати послуги доступу до глобальних ресурсів мережі Інтернет нашим клієнтам та партнерам.

ЧИТАЙ ДАЛІ

Більше цікавих новин від ВОЛЗ

30 листопада 2023

Швидкість зростає: Київ-Львів 200G

More details
14 листопада 2022

Блекаут і інтернет

More details
23 вересня 2022

Як захистити свої дані і не стати легкою здобиччю для віртуальних злочинців?

More details

DO YOU NEED TO IMPLEMENT YOUR IDEA INTO REALITY? CONTACT US

Call us at (044) 247-40-10 or leave your contacts. We will contact you in a way that is convenient for you.

Privacy Policy